החלקת שיער לגברים

החלקה אורגנית באישור משרד הבריאות

החלקה ללא מחליק

 פורמולה להחלקת שיער אורגנית וטבעית ייחודית במינה שפותחה על ידי צוות ישראלי כדי לספק ללקוחות פרטיים פורמולה בטוחה להחלקת שיער שגם מחליקה וגם משקמת את השיער.

הפורמולה להחלקה משקמת מגיעה בבקבוק של 250 מ"ל (רבע ליטר 2-3 החלקות), 500 מ"ל (חצי ליטר 4-5 החלקות) וגם 1,000 מ"ל (ליטר 8-10 החלקות). ניתן ליצור קשר 050-781-5340 בטלפון ובוואטסאפ לפרטים נוספים.

התוצאות הטבעיות שמתקבלות מהפורמולה שלנו – שיער חלק טבעי ובריא! התוצאות מחזיקות לאורך זמן וגם משתפרות עם הזמן, ככל שמשתמשים בפורמולה המחליקה והמשקמת שלנו ככה השיער הופך באופן טבעי לחלק יותר ובריא יותר.


להזמנות ומידע נוסף השאירו פרטים

 

החלקת שיער לגברים

מסיבה לא ברורה, במשך שנים רבות הורגלנו לכך שנושאי טיפוח ויופי הם פריבילגיה של נשים. אין דבר מגוחך יותר מאשר להמשיך לחשוב כך. גם לגברים אכפת מגופם ומהמראה שלהם; גם גברים הולכים למכון הכושר על מנת לחטב את הגוף, גם גברים מסירים שיער. לגברים יש את הזכות להיראות טוב ולהרגיש טוב והדבר נכון לגבי כל תחומי היופי והטיפוח, כולל החלקת שיער לגברים.

עיצוב השיער משפיע מאוד על מראה הפנים והפנים הם כרטיס הביקור שלנו. הפנים לוקחות חלק חשוב ברושם הראשוני שאנו יוצרים. לכל גבר מגיע להיראות טוב ולהרגיש טוב ואם ירצה יש לו את הזכות המלאה לעשות החלקת שיער לגברים. ישנם גברים בעלי שיער מקורזל או מתולתל, אך הם מרגישים שהולם אותם יותר שיער חלק. אין צורך לחיות בחוסר סיפוק מהמראה החיצוני כאשר ניתן בקלי קלות לבצע החלקת שיער לגברים. עד היום גברים אשר לא היו מרוצים ממראה השיער המתולתל או המקורזל נהגו להסתובב עם תספורת קצוצה. אך בעזרת החלקת שיער לגברים תוכלו להסתובב עם התספורת אשר באמת הולמת אתכם ומוצאת חן בעיניכם. זה הרבה יותר מאמירה אופנתית – זו בחירה בחופש.

האם יש הבדל בין החלקת שיער לגברים ונשים?

כאשר אנו מגיעים לפרטים הטכניים, בסופו של דבר אין שום הבדל בין החלקת שיער לגברים ונשים. השיער הוא אותו שיער וישנם סוגים שונים של שיער בדיוק כפי שאצל הנשים ישנם סוגים שונים. גם העקרונות והשיטות להחלקת שיער לגברים הם זהים לאלו אשר אנו משתמשים בהם עבור הנשים.

גם הסיכונים הם אותם סיכונים וחשוב לנקוט באותם אמצעי הזהירות. יש להיזהר משיטות להחלקת שיער אשר עושות שימוש בחומרים כימים מסוכנים וחומרים אשר אין להם את אישור משרד הבריאות. חומרים אלו עלולים לפלוט אדים רעילים המסוכנים גם למעניק הטיפול וגם למקבל הטיפול.

החלקה אורגנית

שיטת הטיפול המועדפת עבור החלקת שיער לגברים היא החלקת שיער אורגנית אשר עושה שימוש בחומרים טבעיים ויש לה אישור מטעם משרד הבריאות.

הפורמולה הטבעית להחלקת שיער עבור גברים עושה שתי פעולות: היא גם מחליקה את השיער וגם משקמת אותו בזכות חומרים מזינים שהיא מכילה. בניגוד לשיטות אחרות, החלקת שיער אורגנית לגברים מתאימה לכל סוגי השיער והיא מעניקה פתרון מושלם עבור גברים הרוצים להיראות טוב.